Sprzedaż spółek

Cenimy sobie nie tylko czytelne warunki współpracy, ale przede wszystkim elastyczność oferty, która pozwala naszym Klientom odnaleźć rozwiązania wygodne i dające im możliwość dalszego biznesowego rozwoju. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, jak dużego zaangażowania oraz ilu poprawnie przeprowadzonych procedur rejestracyjnych wymaga założenie własnej działalności. Nasza oferta ma temu zaradzić oraz służyć usprawnieniu etapu zakładania własnego biznesu. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci jeszcze tego samego dnia, w którym decydują się na zakup spółki mogli rozpocząć działalność. Dla nas liczy się czas – działamy sprawnie oraz z najwyższą dbałością o obowiązujące przepisy prawa. Oferujemy Klientom rozwiązania bezpieczne, sprawdzone i dające niemal nieograniczone możliwości biznesowe.

Dlaczego my?

Zaproszenie do skorzystania z naszej oferty rozpoczniemy nietypowo – od wyjaśnienia, dlaczego właśnie nam warto zaufać. Obecnie na rynku bez trudu można odnaleźć ogłoszenia zatytułowane „SPRZEDAM SPÓŁKĘ”. Niejednokrotnie cena takiej propozycji wydaje się bardzo atrakcyjna – można nawet powiedzieć, że aż nazbyt. Niestety, wielu Inwestorów, skuszonych takimi warunkami, decyduje się na zakup. Konsekwencją tak pochopnej decyzji może być wejście w posiadanie podmiotu o bardzo niekorzystnej historii kredytowej, wysokim zadłużeniu bądź zobowiązaniach finansowych, z którymi Inwestor będzie się musiał zmagać. Należy więc bardzo dokładnie przemyśleć decyzję związaną z taka transakcją.

Dla nas jednak sprzedaż spółek to przede wszystkim starannie opracowana procedura transakcji. W pierwszej kolejności – gwarantujemy, że są to podmioty w żaden sposób niezobowiązane jakimikolwiek umowami. Nie zatrudniają także pracowników. Potwierdzeniem i zarazem pełną gwarancją bezpieczeństwa jest dostarczane przez nas poświadczenie notarialne dokumentujące brak jakichkolwiek zobowiązań podmiotu.

Sprzedajemy spółki, które nigdy nie rozpoczęły działalności (posiadają KRS, REGON i NIP), ale np. miały prowadzoną księgowość. Dysponujemy także spółkami, które mają kilkunastoletnią historię, jednak od dłuższego czasu w związku z nimi nie były wykonywane jakiekolwiek działania biznesowe. Również i w ich przypadku potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupu jest notarialne oświadczenie o braku jakichkolwiek zobowiązań. Jeżeli dany podmiot nie funkcjonuje aktywnie na rynku dopiero od kilku lub kilkunastu miesięcy – zaprezentowane zostają jego obroty z minionych lat (z 2015 i 2014 roku).

Dla nas oferta mieszcząca się pod hasłem „sprzedam spółkę” od samego początku, pierwszych konsultacji z doradcą, aż po ostateczną finalizację oraz aktualizację danych danego podmiotu odbywa się na przejrzystych warunkach. Wszystkie informacje dotyczące danej działalności zostają Klientowi zaprezentowane – decydując się na zakup nie musi obawiać się jakichkolwiek dodatkowych zobowiązań. Pragniemy też zapewnić, że oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje również spółki z licencją transportową bądź wieloletnią historią w branży medycznej. Wszystkie, aktualnie dostępne podmioty zarejestrowane są pod konkretnym adresem, który w trakcie przerejestrowywania można w dowolny sposób zmienić.

Sprzedaż gotowych spółek z o.o. z historią

Marzysz o biznesowej samodzielności, ale z brakiem zaufania spoglądasz na oferty zatytułowane „Sprzedam spółkę z o.o.”? Korzystając z naszej pomocy przekonasz się, że kupno wybranego przez Ciebie podmiotu będzie nie tylko bezpieczną transakcją, ale również okazją do otwarcia zupełnie nowego rozdziału w Twojej zawodowej karierze. Wszystkie podmioty, które tworzą ofertę „spółkę z oo sprzedam” dysponują poświadczeniem notarialnym, które potwierdza ich całkowity brak zobowiązań finansowych. Nie są ani zadłużone, ani też związane jakimikolwiek umowami. Niektóre z nich to spółki z historią – posiadają licencje bądź też dodatkowe przywileje, pozwalające m.in. na skorzystanie z ulgi podatkowej. Ze szczegółowym opisem każdy inwestor może się zapoznać w zakładce „Oferta spółek na sprzedaż”. Tutaj natomiast prezentujemy, w trzech prostych krokach, przebieg całej transakcji. Tym samym udowadniamy, że kupno własnej spółki jest doskonałą alternatywą dla jej standardowego zakładania od podstaw.

© BEGER Sp. z o.o. | ul. Wróblewskiego 69a lok.16, 66-400 Gorzów Wlkp. | tel.: 602 61 22 11 | mail: DoradcaGospodarczy@gmail.com