Sprzedaż wysyłkowa Spółki, krok po kroku.

DZIEŃ 1:
1. Po podaniu danych kupującego przygotowujemy “Umowę Sprzedaży Udziałów” oraz wysyłamy ją na e-mail.
2. “Umowę Sprzedaży Udziałów” należy wydrukować i złożyć podpis (jako kupujący) u dowolnego Notariusza a następnie ją odesłać.

DZIEŃ 2:
1. Na otrzymanej “Umowie Sprzedaży Udziałów” podpis składa sprzedający – na tym etapie musimy mieć przelew z zapłatą za spółkę.
2. Wysyłamy kurierem DPD (przesyłką ubezpieczoną) wszystkie dokumenty (“Umowę Sprzedaży Udziałów” oraz dokumenty Spółki).

DZIEŃ 3:
1. Z chwilą odebrania przesyłki, jesteś właścicielem swojej Spółki.

Zakup i sprzedaż spółek z o.o.

Marzysz o biznesowej samodzielności, ale z brakiem zaufania spoglądasz na oferty zatytułowane „Sprzedam spółkę z o.o. z historią”? Korzystając z naszej pomocy przekonasz się, że kupno wybranego przez Ciebie podmiotu będzie nie tylko bezpieczną transakcją, ale również okazją do otwarcia zupełnie nowego rozdziału w Twojej zawodowej karierze. Wszystkie podmioty, które tworzą ofertę „spółkę z oo sprzedam” dysponują poświadczeniem notarialnym, które potwierdza ich całkowity brak zobowiązań finansowych. Nie są ani zadłużone, ani też związane jakimikolwiek umowami. Niektóre z nich to spółki z historią – posiadają licencje bądź też dodatkowe przywileje, pozwalające m.in. na skorzystanie z ulgi podatkowej. Ze szczegółowym opisem każdy inwestor może się zapoznać w zakładce „Oferta”. Tutaj natomiast prezentujemy, w trzech prostych krokach, przebieg całej transakcji. Tym samym udowadniamy, że kupno działalności jest doskonałą alternatywą dla jej standardowego zakładania od podstaw.

© BEGER Sp. z o.o. | ul. Warszawska 98 lok.12, 66-400 Gorzów Wlkp. | tel.: 602 61 22 11 | mail: DoradcaGospodarczy@gmail.com