Beger sp. z o.o.


HOME ZMIANY W SPÓŁCE OFERTA SPÓŁEK KONTAKT


 


Wsparcie w procesie zmian w Spółce


 

Chcesz błyskawicznie i bezproblemowo zarejestrować wszystkie dokonane zmiany?

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu błyskawicznie i bezproblemowo przeprowadzimy Ciebie przez cały proces zmian.

Przygotujemy odpowiednie uchwały dotyczące zmian: Zarządu, Siedziby, Nazwy, PKD, wysokości kapitału, utworzenia ew. oddziałów Spółki, Prokurenta, odwieszenia działalności, itp.
(przy niektórych zmianach wymagana jest Uchwała Notarialna - oferujemy ponad 80% rabatu na usługi Notarialne)

 
Przygotujemy odpowiednie druki (dokumenty) do KRSu wraz ze wszystkimi wymaganymi oświadczeniami i listami (Zarządu, Udziałowców).
 
Czas przygotowania dokumentacji to około 1-3 dni.
Okres przerejestrowania spółki w KRS to około 2-4 tygodnie.

przy spółce z o.o. opłata: 650 PLN

 

przy spółce komandytowej, akcyjnej opłata: od 850 PLNNaszych Klientów wspieramy nie tylko odpowiadając na zgłoszenia inwestycyjne zatytułowane „kupię spółkę z o.o.”. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do pełnej finalizacji transakcji niezbędne jest wykonanie kilku kroków formalnych. Dlatego też naszą ofertę usługową wzbogaciliśmy pełnym wsparciem doradcy, który pomoże w uaktualnieniu wszystkich danych. Skorzystanie z propozycji „sprzedam spółkę z historią” daje gwarancję zakupu podmiotu, któremu już zostały nadane wszystkie numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS). Wymaga jednak wprowadzenia do tychże rejestrów zmian – m.in. dotyczących nowego właściciela działalności. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się rozbudować przygotowaną propozycję współpracy.